M1389 Grup

Bizi Arayın

0232 332 1389

Hakkımızda

0
Memnuniyet Oranı
Biz Kimiz?

Hakkımızda Daha Fazla Şey Öğrenmek İster Misin?

M1389 Grup Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak, her türlü ürünün üretimi, toptan ve perakende alım, satım, dağıtım, ithalat ve ihracatını yapmak üzere kurulduk. İzmir Bayraklı merkezli şirketimizde sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübeyi, hizmet sahamıza taşımaya devam ediyoruz.

Sektörümüzün kalıcı isimlerinden biri olarak çalışmalarımızı sürdürürken ihtiyaçların ve beklentilerin üst seviyesine bir hizmetle buluşmanızı sağlıyoruz. Uzman personellerimiz ve sektörel gelişimlere olan bağlılığımızla hemen her sahada, dönemin ilerisinde bir hizmet veriyoruz. Son teknoloji ürünleri, yenilikçi çalışma standartları ve çok daha fazlasıyla, sektörümüzün ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

Vizyonumuz

M1389 Grup Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ayrıcalıklarıyla çalışmalarımızı profesyonellik, kalite ve özveriyle sürdürmeyi hedefliyoruz. Gıda maddelerinin alım satım, dağıtım hizmetlerinde, temel gereksinimlere uyum sağlayarak, sektörün kalıcı isimlerinden olmayı önemsiyoruz.

Misyonumuz

M1389 Grup Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak hizmet sahamızda sektörümüzün incelikleri ve hassasiyetlerine odaklı olarak hareket ediyoruz. Bu yüzden toplumun ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyor, Çalışmalarımızı bu amaca bağlı olarak devam ettiriyoruz.

0
Parlak Fikir
0
Tamamlanan Proje
0
Ülkeye İhracat
0
Kişilik Ekip